Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: H2O koncert estrada stage bar informacje wiadomości region

red 22 października 2015, aktualizowano: 23 października 2015

Rock’n’rollowy koniec tygodnia w Estradzie. W niedzielę zagra H2O

Fot.: materiały promocyjne zespołu

Bydgoskie centrum rock’n’rolla, czyli klub Estrada przy ul. Dworcowej 51, zaprasza na intensywny weekend z ciężkimi riffami w roli głównej. Pierwszy koncert w czwartek, drugi w niedzielę

W czwartek (22.10) na scenie pojawi się formacja Corruption. Zespół, który wpisał się na stałe w krajobraz polskiej sceny metalowej dzięki swojemu brzmieniu w klimacie southern rock i stoner metal, jest w trakcie trasy koncertowej po Polsce.
W 2014 muzycy wydali swój dziewiąty album zatytułowany „Devil’s Share”, który ukazał się nakładem Metal Mind Productions. Natomiast w niedzielę duże wydarzenia dla fanów hardcore’a.

Zagra nowojorska formacja H2O, która obok zespołów Agnostic Front, Madball, CIV czy Sick of it All stanowi filar nowojorskiej sceny hardcore-punkowej. Grupa powstała w 1994 roku w dzielnicy Lower East Side na Manhattanie.Związani z nieistniejącym już klubem CBGB grają lżej niż ich koledzy z Madball czy Sick Of It All. Nie brakuje im jednak hardcorowego pazura i melodii rodem z płyt wydawanych przez Epitath czy Burnig Heart Records. Wraz z H2O zagrają Old Fashioned, Deadfall i Suicide By Cop.

Estrada Stage Bar, czwartek, godz. 19, niedziela, godz. 19.