Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz lpkiw myślęcinek

jt 1 listopada 2015, aktualizowano: 1 listopada 2015

Akwarium i terrarium kończą roczek! Będzie impreza

Fot.: Dariusz Bloch

W przyszły weekend warto wybrać się do Myślęcinka na imprezę urodzinową. Kto świętuje? Ryby, płazy i gady z nowo wybudowanego akwarium i terrarium.

Dokładnie 9 listopada minie rok, jak otwarto w Myślęcinku Akwarium Terrarium. Z tej okazji przez cały następny weekend (7-8 listopada) o godz. 10, 10.30, 12, 12.30, 14 można wybrać się na spacer po tym obiekcie, by zwiedzić miejsca niedostępne na co dzień, np. piwnice pod akwariami, a także dowiedzieć się wiele o mieszkańcach zoo (grupa o godz. 14.30 będzie oprowadzana przez dydaktyka). Zapisy na spacery przyjmowane są od pn.-pt. w godz.7-15 pod nr. tel. 52 328 00 08 lub mailem: zoo@myslecinek.pl.


- Zapraszam do wspólnego świętowania 1. urodzin Akwarium Terrarium. Oprócz specjalnych spacerów, w sobotę i niedzielę dwa razy w ciągu dnia będzie można zobaczyć nurków pływających w akwariach i zrobić sobie z nimi zdjęcie! Będzie też okazja sprawdzić swoją wiedzę o naszym parku w myślęcińskiej grze chodnikowej. W niedzielę o 13.00 w zoo rozpocznie się urodzinowe imprezowanie z Jurkiem Paterskim i Funimkami - będzie zabawnie i będą konkursy. Dodam, że 7 i 8 listopada wstęp do zoo, Parku Rozrywki i odwróconego domku tylko za 10 złotych. Prosimy, by zakupione opaski zakładać przy samym wejściu w obecności obsługi i zachować paragon. Dla tych, którzy zechcą wejść jedynie do zoo, cenę biletu obniżyliśmy o połowę: wejściówki będą kosztować przez cały weekend 6 i 4 złote - informuje Sandra Tyczyno, rzecznik Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek.


7-8 listopada, od godz. 10, Leśny Park Kultury i Wypoczynku. Wstępu do zoo +Parku Rozrywki z Zaginionym Światem + domu do góry nogami - 10 złotych, bilety tylko do zoo - 6 i 4 zł
ndz. od godz. 13.00 urodzinowa impreza na terenie Ogrodu Zoologicznego

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.