Czwartek, 13 grudnia 2018

Kultura

Tagi: Jest Impreza! Toruń Kluby Toruń Muzyka Od Nowa Kultura

13 listopada 2015, aktualizowano: 13 listopada 2015

W Toruniu Fismoll zaprezentuje kompozycje z płyty Box Of Feathers

Fot.: Facebook

oprac. pak

"Drugi album Fismolla to niezwykle intensywne emocjonalnie muzyczne dzieło wysokiej próby. Pełne odcieni i kontrastów, w którym splatają się ze sobą finezja i surowość, przestrzeń i dynamika, spokój i energia." - komplementują organizatorzy.

"W 2013 roku zaskoczył wszystkich niezwykle dojrzałym debiutanckim albumem "At Glade", dwa lata później młody singersongwriter potwierdza swoją wyjątkowość drugą płytą "Box Of Feathers". W ciągu dwóch lat od wydania debiutanckiej płyty „At Glade” zagrał ogromną ilość koncertów zarówno ze swoim znakomitym zespołem jak i solo, zyskując renomę świetnego wykonawcy o rzadko spotykanym klimacie koncertów
Drugi album Fismolla to niezwykle intensywne emocjonalnie muzyczne dzieło wysokiej próby. Pełne odcieni i kontrastów, w którym splatają się ze sobą finezja i surowość, przestrzeń i dynamika, spokój i energia. Podobnie, jak na "At Glade", jest tu bogactwo melodii, oryginalne aranżacje i światowej klasy kompozycje. Głos artysty jest niezwykle pełny, a jego narracja pełna autorytetu i subtelności, na poziomie czołowych światowych singersongwriterow. Za produkcją muzyczną albumu stoją Robert Amirian i Fismoll." - zachęcają organizatorzy.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 15 listopada, o godz. 20. Bilety 30 zł w przedsprzedaży; 35 zł – w dniu koncertu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.