Czwartek, 17 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń kultura muzyka Hip-Hop

red 27 listopada 2015

Hip-hop w eNeRDe

Fot.: materiały organizatorów

O kulturze hip-hopie wiele się mówi, ale ile jest okazji, aby poznać ją od podszewki? W najbliższą sobotę rusza pierwsza odsłona nowego cyklu, który pozwoli zrozumieć na czym polega jej fenomen.


Pomysłodawcami tej kulturalnej inicjatywy są członkowie toruńskiej grupy Kniferz Crew, która skupia w swoich szeregach między innymi tancerzy i beatboxerów. Cykl zaczyna się już w najbliższą sobotę.


Pierwszym gościem Kniferz Crew będzie Piotr „Temps” Marciszewski, absolwent szkoły artystycznej w Szwajcarii, który od lat rozwija swoje taneczne umiejętności. Pierwszy z wykładów nieprzypadkowo odbędzie się 28 listopada. Tego bowiem dnia Kniferz Crew obchodzi swoje trzecie urodziny.

A wieczorem o godz. 21 urodzinowa impreza Kniferz Crew w klubie eNeRDe, której towarzyszyć będą m.in. pokazy ekip tanecznych z całego kraju.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.