Czwartek, 17 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń kultura CSW film

red 27 listopada 2015

"Czerwony Pająk" i "Makbet" w CSW

Fot.: Nadesłana

Kino Centrum w CSW zaprasza w ten weekend na dwie filmowe premiery.


„Czerwony Pająk” w reżyserii Marcina Koszałki to wstrząsająca historia PRL-owskiego seryjnego mordercy polującego na ofiary w latach 60. XX wieku. „Makbet” to oczywiście ekranizacja dramatu Szekspira w reżyserii Justina Kurzela z Marion Cotillard i Michaelem Fassbenderem w rolach głównych.


Jak zachęca Żaneta Sarnecka, koordynatorka Kina Centrum, obie propozycje są szczególnie warte uwagi widzów. W sobotę „Makbeta” zobaczymy o godzinie 15 i 21.15, a „Czerwonego Pająka” - o 17 i 19.15. Z kolei w niedzielę ekranizacja dramatu Szekspira zostanie pokazana o 15 i 19.15, a polski thriller - o 17.15 i 19.15.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 29-11-2015 19:50

    Oceniono 5 razy 4 1

    - do Sarneckiej i Jaworskiej: jak to ma się do programu działań CSW? Panie prowadzą swoje prywatne kino? Ja mogę pójść na oba filmy do Cinema City , a w CSW chciałbym zobaczyć cos co wiąże się ze sztuką wystawianą w CSW lub wydarzenie kinowe w pełnej krasie, czyli jeśli premiera to z liczną ekipą twórców filmu. Tu podzielam pogląd pana Zydowicza , który wielokrotnie wskazywał na to, że kino CSW nie jest samodzielnym tworem wobec CSW i jego programu!

    Odpowiedz