Czwartek, 13 grudnia 2018

Kultura

Tagi: Kluby Toruń Toruń Muzyka Jest Impreza!

2 grudnia 2015, aktualizowano: 2 grudnia 2015

Niskobudżetowy rock'n'roll w Dwóch Światach

Fot.: Facebook

oprac. pak

Muzycy The Stubs swoją twórczość nazywają niskobudżetowym rock'n'rollem co, na dobrą sprawę dobrze odzwierciedla rzeczywistość... Obok nich na scenie zagrają Wild Books i Fertile Hump.
"The Stubs" na koncie mają LP "The Stubs" (2011, Antena Krzyku), EP "Kill Yourself" (2012, Instant Classic) oraz LP "Second Suicide" (2013, Instant Classic). 14 listopada 2014 premierę miał ich trzeci long play - "Social Death By Rock 'N' Roll".Wild Books powstało w 2012 w Warszawie. Najpierw jako jednoosobowy projekt, rok później już jako duet nagrali płytę w domku na wsi, która ukazała się na początku 2014 roku na kasecie i CD nakładem Instant Classic, oraz na kasecie w Gafas del Rigor Tapes. Niedawno ukazała się reedycja winylowa albumu, a na początku 2016 roku planowana jest EPka z premierowym materiałem, który pojawi się na koncercie w całości i jest nieco inny i bardziej hałaśliwy niż pierwszy album. Lubią DIY, punk, psychodelię i hałas."Fertile Hump zaczęło się i trwa w kuchni. Nasi rodzice i znajomi mówią, że jesteśmy świetni i my w to wierzymy. Sąsiedzi nas nienawidzą. Dużo się kłócimy i chyba jesteśmy alkoholikami. Postanowiliśmy nagrać cztery z naszych kuchennych kompozycji a potem ktoś inny postanowił to wydać. Fajnie ale nie obiecujcie sobie za wiele." - piszą o sobie muzycy.

Koncert odbędzie się w piątek, 4 grudnia, o godz. 20. Wstęp 15 złotych.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.