Czwartek, 17 stycznia 2019

Kultura

Tagi: Kluby Toruń Toruń Jest Impreza! Koncert

2 grudnia 2015, aktualizowano: 2 grudnia 2015

Kamera, akcja! Nowy rozdział w toruńskim imprezowaniu

Fot.: Facebook

oprac. pak

"REC.odrder to impreza, która idzie o jeszcze jeden krok do przodu na polskiej scenie muzycznej" - zapowiadają organizatorzy. Każda impreza zostanie w pełni zarejestrowana wysokiej jakości kamerami.

"Koniec odgradzania się metrowym podestem! Koniec skradania się z tyłu, żeby dokładnie skupić się na tym co prezentują zapraszani Dj'e. Teraz bez limitu możesz stać przy samym stole i patrzeć co tam naprawdę robimy. Pora zejść ze sceny i stanąć wokół ludzi, którzy tworzą całą tą underground'ową kulturę. A skoro scena jest pusta to trzeba to wykorzystać!" - informują organizatorzy.


Uczestnikami pierwszej edycji REC.order, która odbędzie się 4 grudnia tego roku, będą artyści, którzy reprezentują województwo kujawsko-pomorskie od dawna i zbudowali już sobie oddaną publiczność: K1lla i Subnasty, reprezentujący kolektyw Ninja Moves. Oprócz nich wystąpią reprezentujący HAŁAS:
Stereo:typ i Cthulhu.

Impreza odbędzie się w piątek, 4 grudnia, o godz. 21. Wstęp 10 zł.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 03-12-2015 10:33

    Brak ocen 0 0

    - m: impreza odbędzie się w hali sportowej?

    Odpowiedz