Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: lpkiw wydarzenia bydgoszcz informacje region myślęcinek

red 3 grudnia 2015, aktualizowano: 3 grudnia 2015

Odwiedź zoo, a potem biegnij przed siebie! Imprezy mikołajkowe w Myślęcinku

Fot.: Tomasz Czachorowski

Mikołajkowy weekend w Myślęcinku przyniesie wiele atrakcji. W sobotę warto wybrać się do ogrodu zoologicznego. - Od godziny 13 do 15 wykonywać będziemy świąteczne ozdoby i udekorujemy nimi zoologiczną choinkę. Tradycyjnie już, zaplanowaliśmy zadanie do wykonania - należy policzyć mikołajów na terenie ogrodu.

Poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone podczas losowania. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę za wejście do bydgoskiego zoo dorośli zapłacą 8 zł, a dzieci wejdą za darmo - zapowiada Sandra Tyczyno z LPKiW.


Warunkiem bezpłatnego wejścia malucha jest przyniesienie przynajmniej jednego jabłka, które z przysmakiem zjedzą mieszkańcy ogrodu.

Więcej o mikołajkowych promocjach na www.zoo.bydgoszcz.com. Natomiast w niedzielę w godzinach przedpołudniowych wystartuje specjalny bieg mikołajkowy. Zabawa odbędzie się na trzech dystansach: 1,5 km (rozgrzewka), 5 km i 8 km.

Zapisy od godziny 10.30 (w niedzielę), start przy Karczmie Kujawskiej. Przy rejestracji nie ma opłaty startowej. Ważna wiadomość! Na mecie czekać będzie rozgrzewający barszczyk. Więcej na www.myslecinek.pl.

Sobota, godz. 13, niedziela, godz. 11, Myślęcinek.