Niedziela, 9 grudnia 2018

Tagi: jwp koncert informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz koncert klub estrada mózg

red 9 grudnia 2015, aktualizowano: 9 grudnia 2015

Weekend w Mózgu i w Estradzie. Kto i co zagra?

Warszawscy hip hopowcy z JWP wpadną do Bydgoszczy w sobotę. Będą promować swój nowy krążek zatytułowany „Sequel”. Tego samego dnia w Mózgu wystąpi rozimrowizowany duet Jędrzej Łagodziński i Ole Mofjell.

W sobotę warto wpaść do Estrady na koncert warszawskiej grupy hip hopowej JWP. Zespół promuje swoją nową płytę zatytułowaną „Sequel”.


JWP to skład założony jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku. W skłąd grupy wchodzą raperzy Eros, Łajzol, Kosi, Siwers oraz Falcon1. - Wydawnictwo spotyka się z bardzo dobrymi recenzjami, świetnym odbiorem fanów, a to zwiastuje mocne wydarzenie koncertowe. Tym bardziej nie może Was zabraknąć 12 grudnia w klubie Estrada - zapraszają organizatorzy sobotniego koncertu.Bilety na koncert w cenie 30 zł (w przedsprzedaży) i 40 zł (w dniu koncertu). Bilety dostępne w Pat-shopie (ul. Zbożowy Rynek 7) oraz w Cartridge World (ul. dworcowa 66).

Tego samego dnia w klubie Mózg zagra improwizujący polsko-norweski duet o potężnym brzmieniu w skład którego wchodzą Jędrzej Łagodziński i Ole Mofjell. Muzyka zespołu to strumień czystej bezkompromisowej eksploracji improwizacyjnych. Zderzenie pary muzyków, kierujących się intuicją oraz fizycznością wyzwala dużą moc.

Sobota, godz. 21, klub „Estrada Stage Bar”, godz. 21, klub „Mózg”.