Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz

jt 12 grudnia 2015

Wietrzenie Szaf w Widzimisie

W ten weekend spotykamy się w 10 miastach podczas kolejnej edycji Szafingu - Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf. W Bydgoszczy „uwalniać swoje ciuchy”, czyli wymieniać, sprzedawać oraz kupować będzie można w kawiarni Widzimisie.

Grudzień to idealny moment na uporządkowanie swojej szafy! Przede wszystkim po to, by zrobić miejsce na świąteczne, sylwestrowe i karnawałowe ubrania oraz na nowe ciuchy, które pojawią się na naszych półkach w Nowym Roku.


- To już V edycja naszej akcji. Poprzednie spotkania pokazały, że kobiety potrzebują takich akcji! Każda z nas ma w swoim domu ubrania, których nie nosi i leżą zapomniane w czeluściach szaf albo w pudłach, więc dlaczego nie pozwolić im żyć na nowo? Podczas Szafingu można oddać, wymienić lub sprzedać za symboliczne kwoty ubrania, torebki, biżuterię, dodatki, książki, czyli wszytko to, co znajdziemy w naszych garderobach. To świetna okazja, by nie tylko uporządkować swoją szafę, ale też na niej zarobić! Nietrafione prezenty od Mikołaja też można przemycić - wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

fot. Materiały organizatora


W Bydgoszczy partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest kawiarnia Widzimisie (plac Kościeleckich 5 i 1/2). Szafing odbędzie się w sobotę, 12 grudnia, w godzinach 11.00-15.00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.

Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł.
LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA!
Obowiązują zgłoszenia na stronie: https://szafa.pl/szafing

FB https://www.facebook.com/events/919493151433806/

Szafa.pl to społeczność ponad miliona kobiet, które w ekologiczny i ekonomiczny sposób odświeżają swoje szafy i podążają za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków. Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1,3 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami, a także prowadzą ciekawe rozmowy na forum.szafa.pl.