Czwartek, 13 grudnia 2018

Tagi: star wars informacje wiadomości gwiezdne wojny wydarzenia bydgoszcz region wiadomości kino

łjd 13 grudnia 2015, aktualizowano: 14 grudnia 2015

Siódma część Gwiezdnych Wojen na ekranach kin w regionie. Premiera w piątek

Fot.: materiały promocyjne dystrybutora

14 grudnia będzie miała miejsce światowa premiera jednej z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat - siódmej części kultowej space opery "Gwiezdne wojny" opowiadającej o wydarzeniach, które miały miejsce dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Fani sagi Star Wars czekali na ten moment z wypiekami na twarzy. Ostateczna data premiery znana była od lipca tego roku. Producenci wyznaczyli ją na 14 grudnia. W poniedziałek odbędą się specjalne pokazy dla VIP-ów, dziennikarzy i krytyków. Zwykli widzowie, w tym polscy fani Star Wars poczekają na premierę zaledwie cztery dni. Na ekrany kin trafi w piątek 18 grudnia.


Czy wybierasz się na premierę nowych "Gwiezdnych wojen" (sonda zakończona 14-12-2016 16:32)
Tak
71.43%
Nie
28.57%


Tym razem w fotelu reżysera zasiadł nie George Lucas (wyreżyserował poprzednich sześć epizodów kosmicznej sagi), a urodzony w 1966 roku J.J. Abrams (w chwili premiery IV części Gwiezdnych Wojen miał niecałe 11 lat), który wyreżyserował m.in. "Super 8", "Mission: Impossible III" czy nową ekranizację serii Star Trek zatytułowaną "W ciemność".To, co najbardziej elektryzuje fanów, to fakt, że w nowej odsłonie przygód rycerzy Jedi pojawią się aktorzy znani z klasycznej trylogii z lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Zobaczymy Carrie Fisher w roli księżniczki Lei, Harrisona Forda jako Hana Solo oraz Marka Hamilla jako Luke'a Skywalkera.

Do premiery zostało niewiele czasu, więc warto zaopatrzyć się w bilet do kina. Popularność premiery jest tak duża, że 18 grudnia może zabraknąć miejsc w multipleksach.

fot. materiały promocyjne dystrybutoraKomentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 18-12-2015 19:23

    Brak ocen 0 0

    - cierpliwy : poczekam na Wojny w Sejmie polskim a zarobki juz maja jak gwiazdy

    Odpowiedz