Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz eljazz koncert wydarzenia wiadomości informacje

15 grudnia 2015, aktualizowano: 16 grudnia 2015

Swingujący czwartek w duchu świąt. Wystąpią: znana aktorka i bydgoscy weterani jazzu

Fot.: materiały "Eljazzu"

opr. Łukasz Jędrzejczak

Eljazz Quintet wystąpi tym razem w towarzystwie aktorki filmowej i teatralnej, która sprawdza się doskonale także jako śpiewaczka jazzowa. Joanna Trzepiecińska zaśpiewa w czwartek znane kolędy w wersji swing.

Klub „Eljazz”, ul. Kręta 3. Na co dzień jest aktorką warszawskich scen teatralnych. Zagrała w wielu polskich filmach kinowych i telewizyjnych, serialach oraz użyczała głosu w kasowych hitach z polskim dubbingiem. W czwartek zobaczymy ją jednak w roli nieco innej, ale jednak mocno związanej z jej wykształceniem i pracą z publicznością.


Joanna Trzepiecińska jest absolwentką szkół muzycznych w klasie fortepianu i fletu. W 1988 roku otrzymała dyplom ukończenia Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie i związała się z warszawskim Teatrem Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Jedną z jej pierwszych ról była postać Nancy w spektaklu „Zagraj to jeszcze raz” Woody’ego Allena w reżyserii Adama Hanuszkiewicza.

Zagrała też w całej serii filmów oraz produkcji telewizyjnych: „Na dobre i na złe”, „Plebania” czy „Anioł stróż”. Brała też udział przy dubbingowaniu znanej animacji studia Pixar „Gdzie jest Nemo?”.

Eljazz Quintet zagra w składzie: Adam Wendt, Marcin Gawdzis, Bogdan Hołownia, Andrzej Gulczyński oraz Józef Eliasz. Muzycy zagrają jazzowe interpretacje kolęd i nie tylko.

Oprócz koncertu warsztaty:


Koncert zacznie się w czwartek o godz. 20 (wstęp - 30 zł). Poprzedzą go warsztaty wokalne. Start o godz. 18

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 17-12-2015 16:49

    Brak ocen 0 0

    - senior : ta znana aktorka to tez weteranka

    Odpowiedz