Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: kultura CKK Jordanki koncert Justyna Steczkowska

red 17 grudnia 2015, aktualizowano: 17 grudnia 2015

Justyna Steczkowska z Cygańską Orkiestrą

Justyna Steczkowska jest jedną z artystek, z którymi pracował Grzegorz Ciechowski. Pierwsza płyta wokalistki, która zadebiutowała w „Szansie na sukces”, jest efektem współpracy z liderem Republiki.

Justyna Steczkowska kilkakrotnie brała udział w koncertach pamięci Grzegorza Ciechowskiego, ale tym razem pojawi się w Toruniu przy zupełnie innej okazji. Artystka zaśpiewa z Orkiestrą Cygańską. Jak zapowiadają organizatorzy tego wydarzenia w CKK „Jordanki”, będzie to koncert z niesamowitą dawką potężnej energii, wytworzonej przez mocne, muzyczne osobowości.


Justyna Steczkowska na oczach publiczności przeobrazi się w cygańską femme fatale, która zabierze słuchaczy do zaczarowanej wioski romskich dźwięków i kolorów. Na scenie pojawi się ponad 20 osób. Gra świateł, dziki taniec, bajeczna scenografia, która przeniesie widzów w świat niekończącej się zabawy i muzyki, oraz niesamowity głos Justyny Steczkowskiej - to wszystko składa się na niepowtarzalne wydarzenie, w którym torunianie mają okazję uczestniczyć już w najbliższą niedzielę.

CKK „Jordanki”, niedziela, godzina 16.