Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: sylwester 2015 informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz informacje ceny lokale imprezy

red 17 grudnia 2015, aktualizowano: 31 grudnia 2015

Sylwester 2015 w Bydgoszczy. Gdzie się bawić? [IMPREZY, ZABAWY, BALE, REZERWACJE]

Fot.: Tomasz Czachorowski

W lokalu czy pod gołym niebem? W stroju wieczorowym czy "na luzie"? Na parkiecie czy przy stole? Jak spędzić w tym roku Sylwestra? Znalezienie odpowiedzi ułatwi Wam nasz informator.

Dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na "bale i lokale" mamy dobrą wiadomość. Ratusz szykuję dużą imprezę w samym centrum miasta. Zabawa odbędzie się na płycie Starego Rynku. Będzie sporo znanych hitów sprzed lat w wykonaniu zawodowych cover-bandów.


PRZECZYTAJ: [SYLWESTER 2015] Jak miło spędzić najbardziej rozrywkowy wieczór w roku?

SYLWESTER NA STARYM RYNKU: Sylwester na Starym Rynku ma potrwać do rana. Będą hity sprzed lat

Kuźnia


W klubie przy Gdańskiej 67 za 259 zł od osoby będzie możliwość skorzystania z baru bez ograniczeń. Klub przygotował też szwedzki stół z tradycyjnymi sylwestrowymi potrawami (żurek staropolski, krem z pomidorów z bazylią, grillowana polędwica, rolady z szynki, sandacz pieczony, tatar czy serwowane po północy: zupa gulaszowa, barszcz czysty, ziemniaki w ziołach). Rezerwacje pod numerem telefonu 52 321 31 70 lub mailowo rezerwacja@hotelkuznia.pl.

Towarzyska Kafe


Towarzyska Kafe przy ul. Poznańskiej 12 zaprasza na imprezę sylwestrową w rytmach hip hop, funk i nie tylko. Za adapterami staną Pestkape aka DJ Soulitary oraz Demar Inco. Więcej informacji wkrótce.

PRZECZYTAJ: [SYLWESTER LAST MINUTE] Szampańska zabawa z różnymi didżejami. Będzie zabawa w "Towarzyskiej

Opera Nova


Jeśli planujecie odwiedzić w tym roku Operę Nova, to mamy niestety złą wiadomość. Bilety na koncerty sylwestrowe i noworoczne są już wyprzedane. - W sprawach ew. zwrotów biletów prosimy kontaktować się z Biurem Obsługi Widzów lub przed Koncertem nabyć "wejściówkę" - czytamy na stronie bydgoskiej opery

Wtorek, 29.12, godz. 19:00,
Środa 2015-12-30 godz. 19:00,
Czwartek 2015-12-31 godz. 16:30,
Czwartek 2015-12-31 godz. 20:00.

Filharmonia Pomorska


PRZECZYTAJ: [SYLWESTER LAST MINUTE] Klasyka muzyki filmowej na scenie

Eljazz


Przy ul. Krętej 3 możemy spodziewać się zabawy w stylu latino, jazz i swing. Będą też hity z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Między godz. 21 i 22 serwowane będą dania ciepłe, przekąski. Cena wstępu: 150 zł od osoby. Więcej na www.eljazz.com.pl. W sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się pod nr tel: 52 322 15 74.

Teatr Polski


Teatr Polski zaprasza na ostatnie w tym roku przedstawienia. W środę i w czwartek ponownie zobaczymy „Romville” w reżyserii Elżbiety Depty. Sztuka jest głosem w sprawie problemu rasizmu i ksenofobii w Polsce. Czwartkowy spektakl połączony jest z sylwestrową kolacją w Warzelni Piwa Bydgoszcz.

PRZECZYTAJ: Ważny spektakl na przypomnienie. Na zakończenie roku - "Romville". Będzie też impreza

Nowy Rok i 2 stycznia


PRZECZYTAJ: Gdzie się wybrać w Nowy Rok? Kluby czynne w piątek i w sobotę