Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: toruń kultura CKK Jordanki koncert Kolędy Anna Wyszkoni

red 21 grudnia 2015, aktualizowano: 21 grudnia 2015

Anna Wyszkoni śpiewa kolędy

Fot.: Facebook

13 stycznia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki wystąpi Anna Wyszkoni. Jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce zaśpiewa znane i lubiane kolędy.

Album pt. „Kolędy wielkie”, który ukazał się pod koniec listopada, zawiera trzynaście utworów. Oprócz dobrze znanych i lubianych kolęd, takich jak m.in. „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Mizerna Cicha” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, usłyszymy także „Kolędę dla Ojca Świętego” oraz autorską piosenkę Anny Wyszkoni pt „Od nieba do nieba”.


- Serdecznie zapraszam na koncert jednej z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek - mówi Mieczysław Watza z Impresariatu Artystyczny „Impart”, organizatora wydarzenia w CKK Jordanki, do którego dojdzie 13 stycznia o godzinie 19. Bilety kosztują: 65, 75, 85 i 95 złotych. Można je kupić w sklepie z pamiątkami w Ratuszu Staromiejskim oraz na stronach www.biletyna.pl i bilety24.pl.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 13-01-2016 09:25

    Brak ocen 0 0

    - antywłocławek: to jest właśnie ten poziom, polski szit. Wywalili halę za grubą kasę żeby Wyszkoni śpiewała w niej kolędy. Całbecki z tym drugim łysym za niegospodarność powinni siedzieć w pierdlu.

    Odpowiedz