Czwartek, 13 grudnia 2018

Tagi: opera nova informacje wiadomości

łj 4 stycznia 2016, aktualizowano: 4 stycznia 2016

Gwiazdorska obsada na scenie Opery Nova

W spektaklu Norma Fostera pt. „Między łóżkami” w reżyserii Artura Barcisia występują m.in. Radosław Pazura i Katarzyna Ankudowicz

Fot.: materiały promocyjne organizatora

„Między łóżkami” Artura Barcisia to zgrabna inscenizacja komedii jednego z najpopularniejszych kanadyjskich dramaturgów. Norm Foster w „Między łóżkami” opowiada o tym czym może być miłość.

Ten spektakl to mieszanka ironii, groteski, czarnego humoru, melancholii i wzruszenia. Akcja spektaklu w reżyserii Artura Barcisia dzieje się w małym prowincjonalnym miasteczku gdzieś w Kanadzie.


Scenografię tworzy sześć różnych pokojów, którym centralnym punktem jest łóżko. To tam poznamy losy barwnych bohaterów napisanych przez kanadyjczyka. Jednym z nich jest starszy mężczyzna, który by pomóc swoim dzieciom, postanawia wraz ze swoją żoną uprawiać seks na żywo na antenie radiowej. Jest też włamywacz i była gwiazda rocka w jednym, który stara się oprzeć zalotom 19-letniej fanki.

Pojawia się także striptizerka, która ma problemy z koordynacją na scenie, przez co popada w zabawny konfilkt ze swoim szefem. W rolach głównych w „Między łóżkami” występują Robert Majewski, Artur Barciś, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Kurowska, Maria Niklińska, Radosław Pazura, Lesław Żurek i Katarzyna Ankudowicz. Spektakl wystawiany był już na warszawskich scenach i cieszył się dużym aplauzem oraz pozytywnymi recenzjami. Teraz przyszedł czas na pokaz u nas.

Kiedy? Gdzie? Za ile?


Pokaz „Między łóżkami” odbędzie się jutro o godz. 16.30 w Operze Nova. Bilety w cenie 60, 90 i 120 zł

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 06-01-2016 09:40

    Brak ocen 0 0

    - amorek : wole w lózku ! za 120 zl jakas znajde

    Odpowiedz