Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: toruń WOŚP koncerty

red 7 stycznia 2016, aktualizowano: 7 stycznia 2016

Do końca świata i jeden dzień dłużej!

W niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce już po raz 24. Jerzy Owsiak, wolontariusze i wszyscy biorący udział w tej akcji mierzą wysoko i chcą zebrać jeszcze więcej pieniędzy niż przed rokiem.

Cały dochód z tegorocznego finału zostanie przekazany na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Toruński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już gotowy do pracy, a wszystkich mieszkańców zaprasza do wspólnej zabawy.


Na Rynku Staromiejskim atrakcji na pewno nie zabraknie. Będą między innymi konkursy i zabawy dla najmłodszych, licytacje, światełko do nieba z pokazem sztucznych ogni oraz koncerty muzyczne. W ubiegłym roku toruńska publiczność bawiła się na rockowo przy takich zespołach jak Manchester i Dr Misio. Tym razem w Toruniu wystąpią m.in. grupa Chemia, Gooral i zespół Blade Loki.

Prognoza pogody na ten dzień jest optymistyczna, więc warto wyjść z domu, pójść na koncert, pobawić się, no i zdobyć przynajmniej jedno czerwone serduszko.

Toruń, różne miejsca, niedziela.