Czwartek, 13 grudnia 2018

Tagi: ferie w muzeum

Nadesłane 12 stycznia 2016, aktualizowano: 1 lutego 2016

Podróż przez wieki. Historia Torunia za złotówkę - zimowa akcja promocyjna w Muzeum Okręgowym

Fot.: Adam Zakrzewski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Muzeum Okręgowego w Toruniu przygotowanej dla indywidualnych zwiedzających oraz grup zorganizowanych.

W Muzeum Historii Torunia – oddziale Muzeum Okręgowego w Toruniu - czeka na Państwa nowocześnie zaaranżowana wystawa „Toruń i jego historia” oraz przestrzenie edukacyjne z interaktywną osią czasu, pokojem wirtualnym i wielkoformatowymi puzzlami.


Można tu poznać historię poprzez ciekawe opowieści, historyczne dokumenty, obiekty muzealne, multimedialne quizy, filmy, kinekt i inne aktywizujące zabawy.

Akcja ma na celu popularyzację historii Polski, a w szczególności dziejów Torunia.

Chcesz przeżyć ciekawą lekcję historii poza szkolną ławką? Umów się na zajęcia za złotówkę prowadzone przez specjalistów z zakresu historii, archeologii i edukacji muzealnej.

Zajęcia prowadzone będą na wystawie „Toruń i jego historia” w Muzeum Historii Torunia (ul. Łazienna 16) w okresie od 18 do 29 stycznia 2016 r. dla osób indywidualnych i uczestników półkolonii oraz w okresie od 1-26 lutego 2016 r. dla uczniów szkół podstawowych (kl. 0-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Koszt udziału w zajęciach dopasowanych do programu nauczania i wieku odbiorców prowadzonych przez specjalistów to tylko 1 zł od osoby.

Więcej informacji na stronie www.muzeum.torun.pl.