Czwartek, 13 grudnia 2018

Tagi: estrada stage bar informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz informacje region kultura jest impreza

red 13 stycznia 2016, aktualizowano: 13 stycznia 2016

Imprezowy styczeń w Estradzie. Na początek impreza z okazji ferii i koncert metalowy

Fot.: materiały promocyjne zespołu Groovemada

W połowie stycznia w „Estradzie” możemy się spodziewać dwóch imprez w klimatach od klubowej zabawy aż do ostrego rockowego czadu.

W piątek o godz. 20 odbędą się „Imprezowe ferie”. Przyjść może każdy, kto skończył 16 lat i ma ważny dokument tożsamości. Organizatorzy zapowiadają dobrą klubową muzykę graną przez didżejów, konkursy, akcję integracyjną dla singli (polegać ona będzie na wręczaniu specjalnych fluorescencyjnych opasek - zielonych dla singli, czerwonych dla osób „zajętych”).


Będzie też fotorelacja z imprezy oraz słodki poczęstunek w postaci lizaków. Bilety wstępu w cenie 12 zł w przedsprzedaży. Natomiast w sobotę przygotowano coś dla fanów ciężkiej rockowej i metalowej nuty. O godzinie 18 zacznie się czwarta edycja imprezy „Wiktory Fest”, której gospodarzami są muzycy bydgoskiego zespołu Psychotria, grającego miks metalu i punka. Oprócz Psychotrii zagra Filthy Slags, Groovemada, łączący rap z rockiem, oraz groovemetalowy zespół Over the Under, który koncert połączy z premierą płyty. Wstęp w cenie 6 zł.

PRZECZYTAJ: Metalowa noc w Estradzie. Zagrają Filthy Slags, Psychotria, Groovemada i Over the Under [WIDEO]

Piątek, godz. 20, sobota, godz. 18, klub „Estrada Stage Bar”. ul. Dworcowa 51.