Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz muzeum historii torunia dom eskenów

MO 25 stycznia 2016, aktualizowano: 1 lutego 2016

Historia Torunia za złotówkę!

Fot.: Jacek Smarz

Propozycja W Muzeum Historii Torunia - oddziale Muzeum Okręgowego w Toruniu - czeka nowocześnie zaaranżowana wystawa „Toruń i jego historia” oraz przestrzenie edukacyjne z interaktywną osią czasu, pokojem wirtualnym i puzzlami.

Można tu poznać historię poprzez ciekawe opowieści, historyczne dokumenty, obiekty muzealne, multimedialne quizy, filmy, kinect i inne aktywizujące zabawy.


Zajęcia prowadzone są na wystawie „Toruń i jego historia” w Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów (ul. Łazienna 16) do 29 stycznia dla osób indywidualnych i uczestników półkolonii oraz od 1 do 26 lutego 2016 r. dla uczniów szkół podstawowych (kl. 0-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Koszt udziału w zajęciach dopasowanych do programu nauczania i wieku odbiorców prowadzonych przez specjalistów to tylko 1 zł od osoby.

Dodajmy, że tym oddziale Muzeum Okręgowego są ekspozycje prezentujące dzieje miasta od najdawniejszych czasów po współczesność.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 25-01-2016 17:33

    Oceniono 17 razy 12 5

    - Jan2: Szkoda, że w mojej Bydgoszczy nie ma takiego muzeum. Ala po zastanowieniu stwierdziłem: jak niema historii to nie może byc takiego muzeum.

    Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz