Czwartek, 17 stycznia 2019

Zygzak zaprasza w karnawale

Fot.: Materiały organizatorów

Jak zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca w sali kinowej Pałacu Młodzieży dzieci (zwłaszcza w wieku od 2 do 8 lat) wraz z rodzicami mogą czuć się zaproszeni na „Zygzak”, czyli Zabawowy Klub Filmowy Malucha. Uwaga, mamy zaproszenia!

Podczas niedzielnego Zygzaka jest czas na oglądanie polskich bajek animowanych - Zygzakowicze mogą być pewni, że i tym razem zobaczą, m.in., przygody ich ulubionego Reksia, a także Bolka i Lolka. Ciocia Dominika przeprowadzi pogadankę o filmach, a potem zaprosi do wspólnej rodzinnej zabawy na scenie.


A że trwa jeszcze karnawał, zabawa będzie przednia i jak przystało na karnawałowy bal, nie tylko mali goście mile widziani są w fantazyjnych przebraniach. Zygzakowe szaleństwo zaczyna się o godz. 11. Dzieci wstęp mają bezpłatny, opiekunowie płacą 10 zł.

Uwaga, mamy 3 zaproszenia, dzięki którym nie tylko maluch, ale i opiekun wstęp na „Zygzak” będzie mieć bezpłatny. Otrzymają je trzy pierwsze osoby, które dziś prześlą maila pod adresem j.tota@express.bydgoski.pl, wpisując w tytule wiadomości „Zygzak” i podając swoje imię i nazwisko. O wygranym zaproszeniu poinformujemy mailem zwrotnym.


Kiedy? Gdzie? Za ile?
31.01. (ndz.) godz. 11 - „Zygzak”, czyli Zabawowy Klub Filmowy Malucha, sala kinowa w Pałacu Młodzieży (ul. Jagiellońska 27), dzieci wstęp wolny, opiekunowie 10 zł

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.