Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: koncert informacje impreza kultura estrada

red 2 lutego 2016, aktualizowano: 2 lutego 2016

Zagrali w finale "Must Be The Music". Wystąpią na żywo w "Estradzie"

Fot.: materiały promocyjne zespołu

Zespół Tune znają z pewnością te osoby, które śledzą popularne talent show pt. „Must Be The Music”. Kapeli udało się dostać do finału czwartej edycji programu.

Sobota, godz. 20, klub „Estrada Stage Bar” (ul. Dworcowa 51).


Kwintet w składzie Adam Hajzer (gitara), Leszek Swoboda (gitara basowa, wokal), Piotr Białek (gitara, klawisze), Wiktor Pogoda (perkusja) i Kuba Krupski (wokal) powstał w 2009 roku w Łodzi.Muzycy mają na swoim koncie dwie świetnie przyjęte przez odbiorców płyty: „Lucid Moments” (2011), psychodeliczny concept album z charakterystycznie wykorzystywanym akordeonem oraz najnowsze wydawnictwo „Identity” (2014), dzięki któremu Tune wypłynął na szersze wody, zdobył międzynarodowe uznanie i podpisał kontrakt z niemiecką wytwórnią Dust On The Tracks wydającą melodyjny progresywny metal, blues rock i rock gotycki.

Muzyka łodzian to mieszanka rocka w stylu Coldplay, Editors, Abraxas czy Czesława Mozila. Tradycyjne brzmienie gitarowe wzbogacone jest dźwiękami akordeonu i syntezatorów. Zespół jest w trakcie pracy nad trzecim wydawnictwem. Bilety na sobotni występ w cenie 25/30 zł.