Czwartek, 17 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń CKK Jordanki kultura Teatr

red 3 lutego 2016, aktualizowano: 3 lutego 2016

Intrygujące przedstawienie

Beata Ścibakówna, Joanna Koroniewska, Szymon Bobrowski, Zbigniew Zamachowski i Tomasz Stockinger to gwiazdy przedstawienia, które w najbliższą niedzielę zobaczymy w sali na Jordankach.

„Intryga” to kryminalna sztuka hiszpańskiego dramaturga Jaime Saloma opowiadająca między innymi o tym, do czego zdolny jest człowiek, który stoi u progu bankructwa i za wszelką cenę chce utrzymać swój majątek. Czy najlepszym wyjściem z sytuacji jest sfingowanie własnej śmierci i zgarnięcie dużej sumy z polisy w Szwajcarii? Czy plan się powiedzie? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów, którzy są ze sobą powiązani? O tym przekonamy się w trakcie oglądania spektaklu na Jordankach.


Warto dodać, że reżyserem „Intrygi” jest Jan Englert. Organizatorem wydarzenia teatralnego jest z kolei Impresariat Artystyczny Adria, który na początku marca zaprasza na kolejny spektakl z doborową obsadą aktorską. Będzie to „Weekend z R” z udziałem Krystyny Jandy, Cezarego Żaka, Piotra Machalicy i Jacka Poniedziałka.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, niedziela, godzina 16.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 07-02-2016 20:22

    Brak ocen 0 0

    - uczestnik przedstawienia: Intrygujące tylko z tytułu, beznadziejne.

    Odpowiedz