Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz mck dzieci weekend

red 18 lutego 2016, aktualizowano: 18 lutego 2016

Rodzinny weekend w MCK. Fundacja "Nowe pokolenie" zaprasza

Ostatni dzień tygodnia to prawdziwy wysyp imprez dla maluchów i ich rodziców. Zabawa trwać będzie od samego rana. O godz. 10 zaczną się warsztaty przygotowane przez Fundację „Nowe Pokolenie”.

Niedziela, od godz. 10, Miejskie Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12-14.


Będzie to kolejna odsłona zajęć dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Tematem będzie szeroko pojęta plastyka. Rolki po papierze toaletowym czy wytłaczanki po jajkach to materiały, które również mogą posłużyć najmłodszym do zabawy.

Stąd nazwa warsztatów - „Rolkowy zwierzyniec”. Uwaga! Każdy z uczestników proszony jest o zabranie ze sobą minimum trzech takich rolek. Drugie zajęcia fundacji zaczną się o godz. 11. Temat zabawy to „Dobre zmysły mamy, do zabawy zapraszamy”.

Całą zabawę będzie prowadziła kolorowa i trochę zwariowana profesor Malinka Oczolinka, która pokaże potęgę zmysłów. Trzecie spotkanie rozpocznie się w samo południe. Tym razem dzieci będą mogły się wyszaleć, by rozwinąć swoje zdolności ruchowe. Pomogą w tym kolorowe baloniki. Więcej o imprezach dla maluchów na naszej stronie pod adresami express.bydgoski.pl oraz na mck-bydgoszcz.pl.