Niedziela, 9 grudnia 2018

Tagi: toruń teatr Baj Pomorski dla dzieci

red 24 lutego 2016, aktualizowano: 24 lutego 2016

Nowocześnie i tradycyjnie w teatrze

Propozycji dla najmłodszych na ten weekend nie brakuje też w Baju Pomorskim, gdzie w czwartek i piątek będzie można zobaczyć najnowszy spektakl Laury Słabińskiej pt. „Bleee...”, a w niedzielę "Czerwonego Kapturka".

„Bleee...” to opowieść o motylku wyrzuconym z Królestwa Motyli i skazanym na odsiadkę w autobusie na pętli przy ul. Kaczej. Muzyczny spektakl dla dzieci inspirowany musicalem Milosa Formana „Hair” opowiada najmłodszym, że każdy człowiek jest wyjątkowy i wartościowy. „Bleee...” to sztuka dla dzieci w wieku od 6 lat.


W Baju Pomorskim w ten weekend nie brakuje też klasycznego repertuaru, o czym świadczy spektakl „Czerwony Kapturek” pokazywany w ramach familijnej niedzieli. Bajka, którą znają wszyscy, została przez twórców przestawiona z zupełnie innej perspektywy - przez samych bohaterów. Dzięki temu dzieci i rodzice mogą zobaczyć, jak to jest być połkniętym przez wilka i siedzieć w jego brzuchu.

Bilety na oba przedstawienia w Baju Pomorskim w ten weekend kosztują 16 złotych. Można je kupić w kasie teatru.

Teatr Baj Pomorski: „Bleee...” - czwartek, godz. 9.30, piątek, godz. 9.30 i 11; „Czerwony Kapturek” - niedziela, godz. 12.