Sobota, 19 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń młyn wiedzy zdrowie nauka wystawa

red 4 marca 2016, aktualizowano: 4 marca 2016

Czego nie wiemy o swoim zdrowiu?

Fot.: Sławomir Kowalski

W Młynie Wiedzy otwarto nową wystawę. „Na zdrowie” to ekspozycja składająca się z 20 interaktywnych stanowisk. W toruńskim centrum nauki można z nich skorzystać do stycznia 2017.

- Korzystanie z interaktywnych stanowisk edukacyjnych na wystawie na pewno każdemu wyjdzie na zdrowie, a zwiedzający uzyskają odpowiedzi na pytania: Po co mi serce? Czy mój mózg jest komputerem? Dlaczego muszę jeść? Jak będę wyglądać za 10, 20 lat? - zachęca Katarzyna Przegiętka z Działu Naukowo-Dydaktycznego Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.


Od 1 marca w toruńskim centrum nauki można oglądać nową wystawę „Na zdrowie”. Dzięki niej zwiedzający mają okazję lepiej poznać zagadnienia związane ze zdrowym stylem życia. Często kupujemy specjalistyczne pisma, kierujemy się reklamą, a może warto sprawdzić, czego tak naprawdę potrzebuje nasz organizm?

Najnowsza ekspozycja będzie dostępna w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy do końca stycznia 2017 roku.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.