Niedziela, 9 grudnia 2018

Kultura

Tagi: toruń Dwór Artusa koncert Alosza Awdiejew

red 8 marca 2016, aktualizowano: 8 marca 2016

Alosza Awdiejew – koncert jubileuszowy

Alosza Awdiejew, wraz z nieodłączną dwójką znakomitych gitarzystów, zaprasza na Koncert jubileuszowy! A że jubileusze to znakomita okazja do spotkań oraz podsumowań w uroczystym, ale pogodnym nastroju, można liczyć na wyjątkową atmosferę i program koncertu.

Alosza Awdiejew cieszy się ogromną popularnością. Publiczność uwielbia jego występy, jego humor. To człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa w 1967 r.


W programie koncertu: rosyjskie romanse, klezmerskie i cygańskie motywy, ballady Okudżawy i Wysockiego oraz nowości, a „pomiędzy” – pełna humoru konferansjerka mistrza Aloszy.


Dwór Artusa 09.04.(sobota) godz. 19. Bilet normalny: 55 zł, ulgowy: 50 zł.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.