Czwartek, 17 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń Dwór Artusa muzyka piosenka koncert

red 9 marca 2016, aktualizowano: 9 marca 2016

Wino-Granie w Dworze Artusa

Czy wino i muzyka nie jest idealnym połączeniem i gwarancją udanego wieczoru? Oczywiście, że jest, a przynajmniej takie zdanie na ten temat mają organizatorzy kolejnego koncertu w ramach cyklu „Wino-Granie”. Gwiazdą sobotniego koncertu będzie Krzysztof Zalewski.

- Choć na początku swojej kariery dał się poznać jako rockman z krwi i kości, obecnie nie daje się tak łatwo zaszufladkować. Na drugiej płycie każda kompozycja jest trochę z „innej bajki”, choć ostatecznie dostajemy spójną podróż intrygujących krajobrazów - mówi Łukasz Wudarski z Dworu Artusa.


W ostatnich latach Krzysztof Zalewski współpracował m.in. z Moniką Brodką. Można go było również zobaczyć i usłyszeć podczas letnich koncertów „Męskie Granie”. W sobotę wystąpi śpiewając do wina, nie kotleta. Bilety na koncert „Zalewski Solo Act” w Sali Wielkiej kosztują 25 i 30 złotych.

Dwór Artusa, 12.03. (sobota), godzina 18.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.