Sobota, 19 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń CKK Jordanki teatr

red 9 marca 2016, aktualizowano: 9 marca 2016

Matka i córka - dwa światy, dwie drogi kariery

Fot.: Archiwum

Czy Edyta Herbuś zdała swój pierwszy teatralny egzamin? Toruńscy widzowie ocenią to w najbliższą niedzielę w kameralnej sali na Jordankach.

Tancerka, uczestniczka „Tańca z gwiazdami”, grająca także w serialach i prowadząca programy rozrywkowe w telewizji - Edyta Herbuś i aktorka związana z warszawskim Teatrem Ochota, występująca między innymi w dramatach Szekspira i Czechowa - Małgorzata Bogdańska występują razem w spektaklu „Diwa”. Dla Edyty Herbuś to teatralny debiut w głównej roli.


Obsada spektaklu nie jest przypadkowa. Bohaterki „Diwy” to matka i córka. Obie są aktorkami i obie pretendują do aktorskiej nagrody. Tyle że starsza z pań jest aktorką teatralną z imponującym dorobkiem w poważnym repertuarze, a młodsza gwiazdą seriali.

"Diva" - 13.03. (niedziela), godz. 18, sala kameralna na Jordankach. Bilety są po 50 zł. Spektakl sprowadza Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.