Sobota, 19 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Dwór Artusa koncert muzyka

red 15 marca 2016, aktualizowano: 15 marca 2016

Mikromusic i Skubas na jednej scenie

Mikromusic ft. Skubas wreszcie w Dworze Artusa. Artyści którzy w Sali Wielkiej występowali już osobno, w końcu zagoszczą na jednej scenie i wykonają utwory z ostatniej płyty Mikromusic "Matka i żony".

Jak mówi Natalia Grosiak – wokalistka zespołu – to jedna z najbardziej energicznych płyt, jakie udało się do tej pory nagrać formacji. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm.


Nowa płyta Mikromusic ukazała się 2 października 2015 roku. Zapowiadał ją singiel pod tytułem "Krystyno" (premiera miała miejsce na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał właśnie Skubas.

Autorką wszystkich tekstów jest Natalia Grosiak. Wokalistka napisała również muzykę. Trzy utwory stworzyła sama, pozostałe osiem we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu – Dawidem Korbaczyńskim.

W Dworze Artusa usłyszymy nie tylko piosenki z ostatniej płyty. Nie zabraknie też hitów zespołu, jak również niespodzianek, o które zadba m.in. Skubas.

Dwór Artusa - 27.04.(środa) godz. 20. Bilet normalny: 40 zł, ulgowy: 35 zł

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.