Niedziela, 9 grudnia 2018

Toruń

Tagi: toruń CKK Jordanki koncert ania dąbrowska

red 16 marca 2016, aktualizowano: 16 marca 2016

Ania Dąbrowska promuje nową płytę

Ania Dąbrowska, jedna z najciekawszych polskich artystek, wystąpi w najbliższą niedzielę w CKK Jordanki. W trakcie koncertu wokalistka zaśpiewa utwory ze swojej najnowszej płyty pt. „Dla naiwnych marzycieli”, która ukazała się na początku marca.

To właśnie na tym albumie znajduje się piosenka „Nieprawda”, za którą Ania Dąbrowska otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii przebój roku 2015. Usłyszymy ją na pewno podczas koncertu w Toruniu. Dodajmy, że w niedzielnym repertuarze nie zabraknie też dobrze znanych przebojów artystki, która swoją karierę rozpoczynała śpiewając w chórkach m.in. u Roberta Gawlińskiego czy Andrzeja Smolika.


Szerszej publiczności Dąbrowska dała się poznać w popularnym kilkanaście lat temu programie „Idol”. Od tamtej pory wokalistka wydała pięć płyt, które były nagradzane złotymi i platynowymi płytami za wysoką sprzedaż. Pisała też teksty dla innych artystów. Teraz wróciła na scenę z popowymi piosenkami, które doskonale brzmią na żywo.

Centrum Kulturalno Kongresowe "Jordanki", niedziela, godzina 18.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.