Czwartek, 17 stycznia 2019

Wielkanocne atrakcje na świeżym powietrzu. Święta Zoo i Park Rozrywki zapraszają

Poniedziałek wielkanocny będzie dniem otwarcia parku rozrywki. Ośrodek Rekreacji Konnej będzie nieczynny tylko w niedzielę

Fot.: Dariusz Bloch

opr. Łukasz Jędrzejczak

Świąteczny stół suto zastawiony pysznymi potrawami to kusząca propozycja. Równie kusząca może być alternatywa w postaci aktywnego spędzenia czasu wolnego na łonie natury. Gdzie? W Myślęcinku!

Leśny Park Kultury i Wypoczynku. Jak co roku, największy park w Bydgoszczy zaprasza na skorzystanie z jego wielu atrakcji. Znajdą tam coś dla siebie dorośli i maluchy. Od czego zacząć?


Zaraz po poświęceniu koszyczka i rodzinnym obiedzie warto wybrać się na spacer do ogrodu zoologicznego. Zwierzaki odwiedzać można w sobotę, niedzielę oraz w poniedziałek w godzinach od 10 do 17. Będą też specjalne atrakcje z okazji świąt.

W parku porozwieszane będą jajka. Ten, kto znajdzie wielkanocną ozdobę i zaniesie ją do kasy, otrzyma upominek. Dla najmłodszych przygotowano specjalną ekspozycję w akwarium i terrarium. Będzie można zobaczyć prawdziwe żółte kurczęta. Będą też promocyjne ceny biletów w cenie nie 15 a 12 zł dla dorosłych i 8 zł (zamiast 10) dla dzieci.

Poniedziałek Wielkanocny to także pierwszy dzień w tym roku, kiedy czynny będzie Park Rozrywki. Będzie można zajrzeć nie tylko do Zaginionego Świata, Makroświata i domu do góry nogami, ale uruchomione zostaną również urządzenia mechaniczne (oprócz tzw. dmuchańców). Park będzie czynny w godzinach od 11 do 19. Czynny będzie także Ośrodek Rekreacji Konnej.