Czwartek, 13 grudnia 2018

Tagi: mck kultura teatr buratino dzieci informacje wiadomości wydarzenia bydgoszcz region dla dzieci

red 25 marca 2016, aktualizowano: 25 marca 2016

Przedostatni dzień marca spędź z Kopciuszkiem

Fot.: materiały promocyjne MCK

Teatr Lalek „Buratino" zaprasza na spektakl „Kopciuszek". W rolach głównych Izabela Gordon Sieńko, Karolina Kasprzak, Karolina Suchodolska, Emilia Malczyk, Adrian Wiśniewski oraz Łukasz Przykłocki.

Baśniowa historia córki, która wiedzie smutny żywot u boku złej macochy trafił na deski bydgoskiego teatru lakowego. 30 marca o godz. 10 w MCK odbędzie się spektakl wznowieniowy sztuki.


Opis spektaklu: "„Historia Kopciuszka", jest adaptacją znanej wszystkim historii o spełnionym marzeniu. Wszystko, co w finale spotyka Kopciuszka, dzieje się za sprawą sprawiedliwości losu, który wynagradza dobroć i łagodność, a każe zło i podstępność. Jest to również opowieść o marzeniach i potrzebie szczęścia. Przypomina nam, że nie można przestawać marzyć, i że warto wierzyć, że zły los zawsze może się odwrócić. Spektakl opowiada historię młodej dziewczyny, półsieroty gnębionej przez srogą macochę i dwie przyrodnie siostry. Całe swoje - do pewnego momentu nieszczęśliwe życie, Kopciuszek, w spektaklu Buratino, opowiada parze myszek. A zaczyna ją snuć w momencie, gdy jest już żoną księcia i odwiedza swój stary dom. Spotyka tam nowych lokatorów w postaciach dwóch, ciekawskich i zabawnych gryzoni. Kopciuszek opowiada, czas się cofa, a przed widzami zaczyna toczyć się ciekawa historia. To historia pełna zwrotów akcji, magii i zabawnych zdarzeń, a wszystko opowiedziane zabawnym tekstem, dynamiczną akcją i przebojowymi piosenkami".

Bilety w cenie 16 zł.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 27-03-2016 16:09

    Brak ocen 0 0

    - zainteresowany : a ma chociaz 15 lat

    Odpowiedz