Sobota, 19 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Dwór Artusa koncert impreza charytatywna

red 13 kwietnia 2016, aktualizowano: 13 kwietnia 2016

Charytatywnie ze śpiewem i anegdotami

„Alleluja” Haendla i utwory Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie oraz występ tenora Tadeusza Szlenkiera (na zdjęciu) z towarzyszeniem pianistki Olgi Wołkowej złożą się na część artystyczną spotkania pt. „Noblesse oblige. Szlachetni sercem”.

Impreza jest organizowana przez Fundację Św. Jana Jerozolimskiego we współpracy z Polskim Związkiem Kawalerów Maltańskich. Dochód ma być przeznaczony na opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi z Torunia i wsparcie pielgrzymki niepełnosprawnych do Lourdes.


Oprócz części muzycznej będą spotkania. Biznesmen i filantrop Maciej Radziwiłł powie o działalności charytatywnej w biznesie. Przedsiębiorca Aleksander Bocheński przytoczy anegdoty z życia niezwykłego rodzeństwa Józefa, Aleksandra, Olgi i Adolfa Bocheńskich. Kontakt w sprawie rezerwacji miejsc: ewa.bochenska@fundacjaswjana.pl, tel. 609 369 966. Potwierdzeniem obecności jest wpłata darowizny w wysokości 150 zł.

Dwór Artusa, sobota godz. 19.00. Konieczna rezerwacja miejsc.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.