Sobota, 19 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń pub pamela koncert Muzyka

red 15 kwietnia 2016, aktualizowano: 15 kwietnia 2016

Wielkie czary mary na gryfie

Fot.: Agata Jankowska

Już w najbliższy poniedziałek w Hard Rock Pubie „Pamela” kolejne obchody Dnia Gitary. Gwiazdą będzie Jennifer Batten, gitarzystka Michaela Jacksona.

Jennifer Batten była członkinią zespołu Króla Popu od 1987 roku, a więc od czasu premiery albumu „Bad”, aż do 2009 roku, występując w tym czasie na światowych trasach Michaela Jacksona promujących słynne albumy „Bad”, „Dangerous” i „HIStory”.


Do tej pory wydała trzy solowe albumy: „Above Below and Beyond”, „Jennifer Batten’s Tribal Rage: Momentum” oraz „Whatever”. W trakcie kariery nagrywała i występowała nie tylko z Michaelem Jacksonem, ale również z Jeffem Beckiem i Slashem.

W poniedziałek na scenie „Pameli” wystąpi też angielski wokalista, instrumentalista i kompozytor - Sam Jones oraz gość specjalny - Mark Olbrich, którego wydany pod patronatem „Nowości” album „Live at Pamela Blues” został uznany przez internautów za najlepszą płytę bluesową 2014 roku. W trakcie koncertu będzie można nabyć reedycję winylowego wydania tego albumu.

Koncert, który rozpocznie się o godzinie 19, poprzedzą o godzinie 17 warsztaty gitarowe z Krzysztofem „Partyzantem” Toczko oraz Jennifer Batten.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.