środa, 16 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz region bydgoszcz utp

JT 25 kwietnia 2016, aktualizowano: 25 kwietnia 2016

UTP zaprasza na próbny egzamin

Fot.: Dariusz Bloch

Jeśli myślisz o tym, by studiować na kierunku takim jak architektura wnętrz, masz okazję sprawdzić swoje możliwości.

Katedra Sztuk Wizualnych UTP zaprasza na bezpłatny egzamin próbny, który jest adresowany do uczniów, chcących studiować na tym kierunku.


Na czym będzie polegał egzamin? Kandydaci otrzymają do wykonania zadanie projektowe podobne do zadań, jakie są na prawdziwym egzaminie. Efekty pracy zostaną omówione przez wykładowców, którzy dodatkowo oprowadzą kandydatów po pracowniach, pokażą, co na architekturze wnętrz się dokładnie studiuje.

Próbny egzamin odbędzie się w czwartek (28 bm.) o godz. 18 w siedzibie UTP przy ul. S. Kaliskiego 7, budynek 3.1. Zapisy pod nr tel.: 52 340 85 22.
Obchody Tygodnia Bezpieczeństwa
Promowanie dobrych praktyk na budowie, konkurs wiedzy o prawie pracy, zasadach i przepisach BHP dla uczniów - tak przebiegać będą w naszym regionie obchody rozpoczynającego się dziś Tygodnia Bezpieczeństwa (potrwa do 1 maja) z udziałem Okręgowego Inspektoriatu Pracy w Bydgoszczy.

Z tej okazji w czwartek o 12.00 w Bydgoszczy złożony zostanie wieniec pod tablicą upamiętniającą ofiary wypadków (na terenie dawnego Zachemu).