Czwartek, 17 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń kino CSW „Znaki Czasu” filmy Spotkanie Magdalena Łazarkiewicz

red 26 kwietnia 2016, aktualizowano: 26 kwietnia 2016

Spotkanie w CSW ze znaną reżyserką

Fot.: Facebook

Magdalena Łazarkiewicz, czyli młodsza siostra Agnieszki Holland w piątek, 29 kwietnia spotka się z publicznością w Centrum Sztuki Współczesnej tuż po pokazach swoich filmów.

Pierwsza projekcja rozpocznie się o godzinie 16. Widzowie zobaczą film „Karski”. To przedsięwzięcie łączące teatr z historyczną literaturą faktu, w którym wykorzystano nowoczesne techniki opracowania zdjęć dokumentalnych nawiązujące do „telewizyjnej sceny faktu”.


Z kolei drugi film w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz „Ostatni dzwonek” jest historią niezbyt lubianej przez nauczycieli klasy, która przygotowuje spektakl teatralny o podłożu politycznym. Jak zakończy się konflikt między wicedyrektorem liceum, a uczniami? O tym przekonamy się w piątek o godzinie 18. Dwie godziny później rozpocznie się spotkanie z reżyserką.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 29-04-2016 19:47

  Brak ocen 0 0

  - mirek998: Korzenie tej pani więc znamy.Jeśli i poglądami nie różni się od siostry to z kim tu i o czym rozmawiać?

  Odpowiedz

 2. 29-04-2016 01:24

  Oceniono 1 raz 1 0

  - Obserwator: Pani Magdalena Łazarkiewicz, "młodsza siostra Agnieszki Holland "...Mam tylko nadzieję, że nie ma tak FATALNYCH poglądów jak ona!!!

  Odpowiedz