Sobota, 19 stycznia 2019

Tagi: Jest Impreza! Muzeum Mydła i Historii Brudu

ap 19 maja 2016, aktualizowano: 19 maja 2016

„Z ręką w nocniku” i inne atrakcje

Fot.: nadesłane

Muzeum Mydła i Historii Brudu zaprasza na imprezę „Z ręką w nocniku”. Organizatorzy przygotowali atrakcje zarówno w salach muzealnych, jak również na ulicy Długiej w pobliżu kamienicy, w której mieści się muzeum.

Specjalnie na tę wyjątkową noc opracowano nowy scenariusz zwiedzania - pełen toaletowych ciekawostek. Oczywiście, częścią wizyty pozostają warsztaty mydlane.


Dzięki temu odwiedzający zabiorą ze sobą nie tylko garść ciekawostek, ale i własnoręcznie wykonane mydło. Zwiedzanie odbywać się będzie w wyznaczonych godzinach: o 18.00, 19.30, 21.00 i 22.30.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 52 5157015, liczba miejsc jest ograniczona. Bilety na pokazy w ramach Nocy Muzeów w cenie 6 zł od osoby.

Na ulicy Długiej, w pobliżu muzeum, stworzona zostanie nocnikowa instalacja - to jedyna okazja na zrobienie sobie zdjęcia na najdziwniejszej „ściance” w Polsce! Przed kamienicą odbędą się wyjątkowe warsztaty. Z nocników zrobiony zostanie nietypowy użytek. Każdy z nich stanie się unikatową doniczką, uczestnicy wspólnie zasadzą w nich wybrane rośliny, które zabiorą do domu.