środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Dwór Artusa koncert Zbigniew Zamachowski

red 23 maja 2016, aktualizowano: 23 maja 2016

Spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji

Fot.: Materiały Dworu Artusa

Toruńską publiczność w środę wieczorem w Dworze Artusa czeka spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji Zbigniewa Zamachowskiego.

Zbigniew Zamachowski Panowie wystąpi w najbliższą środę w Dworze Artusa w towarzystwie Romana Haduszka - pianisty, kompozytora i aranżera. W ich repertuarze znajdą się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego, m.in. „Credo życiowe” czy „W małym miasteczku” oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych.


Aktor zaśpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena - „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim przebój radiowej Trójki - „Kobiety jak te kwiaty”.

Koncert Zbigniewa Zamachowskiego odbędzie się w środę, 25 maja o godzinie 20 w Sali Wielkiej Dworu Artusa. Bilety kosztują 60 i 50 złotych. Można je kupić w kasie biletowej Dworu Artusa bezpośrednio przed koncertem.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.