środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń biznes przedsiębiorczość spotkania hanza cafe

red 24 maja 2016, aktualizowano: 24 maja 2016

Spotkanie z „seryjnym przedsiębiorcą”

Fot.: Nadesłana

W środę w „Hanza Cafe” gościem Joanny Cieślak-Ospalskiej, w cyklu kobiecych spotkań „Z biznesem mi do twarzy”, będzie Beata Young.

- To kobieta, która samą siebie określa mianem „seryjnego przedsiębiorcy” i rzeczywiście nie można trafniej ująć tego, co robi - mówi Joanna Cieślak-Ospalska, organizatorka i pomysłodawca spotkań.


Beata Young jest prezesem i współzałożycielką „Mission: ToRun ” - nieformalnej społeczności skoncentrowanej wokół przedsiębiorczości i biznesu. Ponadto bohaterka środowego spotkania dla kobiet jest organizatorką „Kliniki Biznesu Mission ToRun”. Rozwija także marki „Hanza Trade” oraz Manufactura Hanza”. Jest też właścicielką kawiarni Hanza Cafe.

Spotkanie z Beatą Young w roli głównej odbędzie się w środę, 25 maja, o godzinie 18 w kawiarni „Hanza Cafe” przy ul. Piekary 28. Wstęp jest wolny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.