środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Dom Muz spotkania autorskie Literatura

red 24 maja 2016, aktualizowano: 24 maja 2016

Kawa z niebem w Domu Muz

Fot.: Nadesłana

W niedzielę, 29 maja o godz. 19 w Domu Muz przy ul. Podmurnej 1/3 w Toruniu odbędzie się spotkanie autorskie z kapłanem i poetą ks. Markiem Chrzanowskim z udziałem Aleksandry Posielężnej.

Refleksji nad usłyszanymi wierszami towarzyszyć będą muzyczne aranżacje poezji w wykonaniu Mileny Dworznikowskiej (autorka kompozycji, gitara) i Natalii Wojtasik (pianino).


Ks. dr Marek Chrzanowski (ur. w 1962 r. w Rawie Mazowieckiej, należący do Związku Literatów Polskich) jest autorem dziewięciu tomów poezji, kilku zbiorów opowiadań, rozważań-refleksji, medytacji dla kobiet oraz zbioru komentarzy do Ewangelii "Kawa z niebem".

Dotychczas ukazały się trzy płyty z jego wierszami w wykonaniu między innymi Małgorzaty Kożuchowskiej, Pawła i Antoniego Królikowskiego, Justyny Majkowskiej, Jakuba Tomalaka, Anny Czartoryskiej, Olgi Frycz.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek. Wstęp: 5 zł.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.