środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Klub NRD koncert muzyka

red 27 maja 2016, aktualizowano: 27 maja 2016

Z dalekiego San Francisco na koncert do toruńskiego NRD

Fot.: Facebook

1 czerwca w Toruniu wystąpi Mikey Maramag znany jak Blackbird Blackbird. Pochodzący z Hawajów artysta zagra w klubie przy ulicy Browarnej 6 w ramach czwartego festiwalu „Nada”. Początek koncertu o godz. 20

Pod pseudonimem Blackbird Blackbird kryje się ulubieniec San Francisco, czyli Mikey Maramag. Artysta wystąpi w toruńskim klubie NRD na festiwalu Nada w Dniu Dziecka.
Muzyczne korzenie Mikeya Maramaga sięgają metalu i hardcore. Artysta w klubie NRD zaprezentuje toruńskiej publiczności utwory ze swoich dwóch płyt - debiutanckiego krążka „Summer Heart”, który ukazał się w połowie 2010 roku, i wydanej dwa lata temu płyty „Tangerine Sky”. Pochodzący z Hawajów artysta wykonuje swoje utwory w popowej estetyce.


Bilety na koncert Blackbird Blackbird kosztują 20 złotych w przedsprzedaży i 30 złotych w dniu koncertu. Można je kupić w klubie przy ulicy Browarnej 6.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.