środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: TORUŃ Michayland Park Miejski dla dzieci impreza plenerowa

red 30 maja 2016, aktualizowano: 30 maja 2016

W sobotę w parku na Bydgoskim Przedmieściu Michayland!

Fot.: Sławomir Kowalski

W zabawie na świeżym powietrzu w parku na Bydgoskim Przedmieściu co roku bierze udział kilkanaście tysięcy dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Rekord padł przed czterema laty, kiedy to organizatorzy naliczyli aż 20 tysięcy uczestników.

Michayland zainicjował i od początku organizuje Oratorium przy parafii Świętego Michała Archanioła na toruńskich Rybakach.


Wśród atrakcji znajdą się: loteria fantowa, badanie wzroku, szermierka, gokarty, paintball, ścianka wspinaczkowa i wiele innych. Będzie się można także posilić i ugasić pragnienie po pełnych emocji zabawach.

Najmłodsi będą się też mogli spotkać ze znanymi sportowcami, posłuchać muzyki, obejrzeć występy, a także wygrać nagrodę główną, która do końca pozostanie tajemnicą. Ich opiekunowie natomiast będą mogli zmierzyć ciśnienie krwi oraz poziom cukru.

Tegoroczny, dwudziesty drugi już Michayland odbędzie się w sobotę, 4 czerwca. Tradycyjnie już Fantastyczne Miasteczko Dzieciaków otworzy swe podwoje zaraz po mszy świętej w kościele na Rybakach, którą zaplanowano na godz. 9. Zabawa z okazji Dnia Dziecka trwać będzie do godz. 15.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.