środa, 16 stycznia 2019

Tagi: JUWENALIA 2016 BYDGOSZCZ IMPREZA KONCERT UTP UKW JEST IMPREZA

red 31 maja 2016, aktualizowano: 1 czerwca 2016

[JUWENALIA 2016 W BYDGOSZCZY] Studenci opanowali ronda, skrzyżowania i pobocza. Imprezy do piątku [ZDJĘCIA]

Fot.: Tomasz Czachorowski

Juwenalia w Bydgoszczy rozpoczęte. Tradycyjnie już studenci najpierw opanują najważniejsze ronda i skrzyżowania miasta, by zbierać pieniądze. Zabawa rozpoczęła się w poniedziałek i potrwa do piątku. W środę odbędzie się popularna Blokada Łużyka, w czwartek w W kampusie UKW zagra m.in. Luxtorpeda, a w piątek wielki finał na terenie "Zawiszy".

Juwenalia w Bydgoszczy już wyglądają ciekawie. Studenci w przebraniach opanowali już bydgoskie skrzyżowania, ronda i pobocza głównych dróg, gdzie zbierają pieniądze na zabawę.


W środę na terenie kampusu przy Chodkiewicza UKW organizuje koncert plenerowy pod nazwą "Blokada Łużyka", w czwartek odbędą się koncerty Luxtorpedy, Dwa Sławy, Tabu, Bomby Kalorycznej i Skakanki.

JUWENALIA 2016 BYDGOSZCZ: [JUWENALIA] Od poniedziałku Bydgoszczą zaczynają rządzić studenci!

W piątek na terenie "Zawiszy" przy Gdańskiej 167 odbędzie się Kujawiada. Zagrają Łzy, Lady Pank, Kabanos, Letni Chamski Podryw i Funkologia.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 31-05-2016 23:13

  Brak ocen 0 0

  - Natalia: Pierwsze słyszę, że koncerty czwartkowe są w Fordonie. O ile wiem, są na UKW?

  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz

  1. 31-05-2016 15:01

   Oceniono 27 razy 12 15

   - samarytanka: Ciekawa jestem, ilu z nich trafi na OIOMy i inne izby. Wolałabym wrzucić pieniądze do ścieków, niż fundować gówniarzom wódę i dopalacze.

   Pokaż odpowiedzi (2) Odpowiedz