środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Baj Pomorski Teatr Tańca Akro

red 1 czerwca 2016, aktualizowano: 1 czerwca 2016

Wieczór z Teatrem Tańca Akro

Fot.: Nadesłana

Co roku Teatr Tańca Akro, taneczna wizytówka Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu, prezentuje swoje umiejętności podczas wielkiego show. Kolejne edycja „Wieczoru z Teatrem Tańca Akro” już w sobotę, 4 czerwca. Od godz. 18 w Baju Pomorskim zaprezentują się wszystkie grupy wiekowe.

Teatr Tańca Akro już ponad dwudziestu lat udanie wpisuje się w kulturalny klimat Torunia. Pod okiem Joanny Miś-Fudali skupia wokół siebie ludzi pochłoniętych pracą nad doskonaleniem swojego ciała i ducha. Grupa występują nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Regularnie zdobywa kolejne nagrody i wyróżnienia. Tylko w ostatnim czasie Teatr Tańca Akro oraz Projekt PańFu, założony przez Joannę Miś-Fudali i Martę Pańkę, zostały nagrodzone podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Alternatywnych Teatrów Tańca w Słupsku. Dodatkowo tancerze zdobyli jeszcze dwie Srebrne Gapy na Grudziądzkich Amatorskich Spotkaniach Artystycznych za układy „Smacznego” oraz „W przeciągu”.Bilety na „Wieczór z Teatrem Tańca Akro” w cenie 10 zł można nabyć w portierni MDK przy ul. Przedzamcze oraz przed imprezą w Teatrze Baj Pomorski.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.