środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Klub NRD Novika dj

red 1 czerwca 2016, aktualizowano: 1 czerwca 2016

Huczne urodziny klubu NRD

Toruński klub NRD obchodzi w tym roku swoje 13. urodziny. Jak sami piszą o sobie: „NRD lubi rozrywkę i przyznaje, że od niej nie stroni, ale nie tylko tym żyjemy podczas urodzin.”

W sobotę prawdziwa gratka - zagrają Novika & Lex czyli członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami. Wydała również trzy albumy solowe oraz album z remiksami, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem.


Obok nich pojawią się lokalni DJ-e: Dj Martinez - prezenter radiowy najlepszych klubowych audycji w radiu GRA, MROZEK - absolwent szkoły muzycznej w Bydgoszczy, zaczynał przygodę od muzyki house, twórca projektu Pitchstop promujący ambitną muzykę elektroniczną.

Klub NRD, Browarna 6, sobota, 4 czerwca, godz. 21

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.