środa, 20 lutego 2019

Noc Bibliotek w pedagogicznej [sobota]

Noc Bibliotek przy ul. skłodowskiej-Curie 4 w sobotę od 14.00 do 20.00

Fot.: Tomasz Czachorowski

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka (ul. Skłodowskiej-Curie 4) zaprasza na Noc Bibliotek. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji nie tylko książkowych!

W sobotę (4 czerwca) w godz. 14-20 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka (ul. Skłodowskiej-Curie 4) zaprasza na Noc Bibliotek. Zwiedzić można tematyczne wystawy, które prezentują nie tylko książkowe zbiory PBW, ale także te audiowizualne (DVD i CD, audiobooki). W grupach (minimum 5 osób) posłuchać można prelekcji o Sienkiewiczu i jego trzech żonach. O godz. 17.00 będą wybierane najciekawsze (znane i mało nieznane) cytaty z Szekspira. Odbędą się też warsztaty, np. booktalkingu (g. 16.00), tworzenia chmury wyrazów, czy filmu ze zdjęć. Będzie czytanie ulubionych książek z dzieciństwa oraz gry i zabawy z językiem angielskim.
Specjalnie dla pań o 18.00 brafitterka Basia Wiśniewska oraz specjalistka odnowy biologicznej Dorota Dacka udzielą porad. Wstęp wolny.


fot. Materiały organizatorówKiedy? Gdzie? Za ile?
4.06. (sob.) godz. 14.00-20.00 - Noc Bibliotek w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy (ul. Skłodowskiej-Curie 4), wstęp wolny