Piątek, 22 lutego 2019

Toruń

Tagi: toruń Teatr Horzycy koncert życzeń

red 8 czerwca 2016, aktualizowano: 8 czerwca 2016

Pożegnanie „Koncertu życzeń”

Fot.: Archiwum teatru

W najbliższy weekend Teatr Horzycy po raz ostatni zagra "Koncert życzeń". Widzowie, od premiery 7 października 2012 roku, mieli okazję wysłuchać największych przebojów polskiej muzyki aż 83 razy! Każdy koncert grany był przy pełnej widowni, spektakl obejrzało ponad 26 tys. widzów.

Przez te lata wspólnie z aktorami nuciliśmy piosenki, których teksty każdy z nas doskonale zna na pamięć: "Jesteśmy na wczasach", "Rudy rydz", "Kwiaty we włosach", "Adio pomidory", "Boskie Buenos", "Kocham Cię jak Irlandię", "Zawsze tam gdzie Ty", "Nie stało się nic" czy "Moja i Twoja nadzieja". 


Ostatnie spektakle "Koncertu życzeń" teatr dedykuje widzom, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć "Koncertu...", tym, którzy widzieli go już kilkakrotnie oraz tym, którzy z powodu Euro 2016 szukają dla siebie alternatywy. 

Teatr Horzycy, „Koncert życzeń” - 10, 11 i 12 czerwca o godz. 19.00 na Dużej Scenie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.