Piątek, 22 lutego 2019

Bydgoszcz

Tagi: bydgoszcz Myślęcinek atrakcje dla dzieci i młodzieży

red 8 czerwca 2016, aktualizowano: 8 czerwca 2016

Bajkowa niedziela w Myślęcinku

Wiele atrakcji czekać będzie przy wejściu do kompleksu Parku Rozrywki - Zaginiony Świat. Do wspólnej zabawy zaproszą FUNimki.

Będą też: pokaz wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, balonowe zoo, stanowisko wielkoformatowego malowania. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Dla dzieci wystąpi teatr Agrafka. Maluchy zostaną porwane w świat spektaklu „Kaszalot”. To 25-minutowa etiuda o poszukiwaniu siebie i przyjaźni.


Atrakcją będzie występ mimów, którzy bez użycia słów w nietypowych kostiumach, z oryginalnym makijażem i mową ciała oczarują widzów w każdym wieku. Spotkać będzie można bajkowe postaci. Swoje stoisko rozstawi Akademia Wynalazców z zajęciami z robotyki oraz eksperymentami naukowymi. Dla małych komandosów Ipron Events przygotował stanowisko z replikami broni ASG G-36, AK 47, a także malowanie twarzy w barwy moro. Będzie można zaopatrzyć się w zabawki.

Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne wzbogaci Bajkową niedzielę pokazem sztuczek z udziałem czworonogów, ciekawostkami ze świata naszych pupili i prezentacją, jak bezpiecznie należy kontaktować się z psem.

Niedziela, godz. 12, Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.