środa, 20 lutego 2019

Toruń

Tagi: toruń CKK Jordanki koncert Toruńska Orkiestra Symfoniczna Małgorzata Ostrowska

red 14 czerwca 2016, aktualizowano: 14 czerwca 2016

Finaliści telewizyjnego show „The Voice Of Poland” zaśpiewają na Jordankach

Podczas piątkowego koncertu na dużej scenie sali na Jordankach jako gość specjalny zaśpiewa Małgorzata Ostrowska, wokalistka grupy Lombard

Fot.: Sławomir Kowalski

Już w piątek Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprezentuje swój najdroższy tegoroczny projekt muzyczny - „Symphonicę”. Przy akompaniamencie orkiestry i rockowego zespołu zaprezentują się finaliści programu „The Voice of Poland” oraz gość specjalny - Małgorzata Ostrowska z grupy Lombard.

Pomysł na „Symphonicę” jest prosty. Jego pomysłodawca i dyrygent - Mikołaja Blajda - powybierał ze skarbnicy światowego rocka kompozycje, które powodują żywsze bicie serca u każdego fana muzyki. „Sweet Child O’Mine” Guns And Roses, „The Unforgiven” i „Enter Sandman” Metalliki, „The Final Countdown” Europe, „Smells Like Teen Spirit” Nirvany, „Run To The Hills” Iron Maiden, a nawet balladowe „I Don’t Wanna Miss A Thing” Aerosmith. Całość zaaranżowano z udziałem orkiestry i rockowego zespołu, a do mikrofonu zaproszono sopranistkę Sylwię Lorens, finalistów programu „The Voice of Poland” - Ernesta Staniaszka, Damiana Ukeje i Monikę Pilarczyk oraz gościa specjalnego - Małgorzatę Ostrowską z grupy Lombard.


Dla Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej jest to najdroższy projekt muzyczny w tym sezonie artystycznym, realizowany przy jej udziale. Nie ma się więc czemu dziwić, że bilety kosztują od 79 zł do 139 zł. Początek piątkowego koncertu w sali na Jordankach o godz. 19.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.